Skip to content ↓

Zespół

CRI

  •  
  • Bogusław Blusiewicz, mgr inż.
  • Bartłomiej Brawuski, mgr inż.
  • Paweł Breitmeier, mgr inż.
  • Łukasz Domaracki, mgr
  • Tomasz Dunin-Wąsowicz, mgr inż.
  • Krzysztof Fotomajczyk
  • Piotr Gaś, mgr 
  • Karol Gunia
  • Sebastian Jankowski, mgr inż.
  • Bogusław Juza, mgr inż.
  • Andrzej Kiklica, mgr inż.
  • Jacek Kmiecik, mgr inż.
  • Agnieszka Krzemień, mgr inż.
  • Jolanta Leroch, mgr 
  • Adam Loos, mgr inż.
  • Anna Mierzwa, mgr
  • Norbert Nawrocki, inż. 
  • Krzysztof Ogorzałek
  • Tomasz Marcin Orzechowski, dr inż.
  • Tomasz Pałac, mgr inż.
  • Przemysław Pałczyński, mgr
  • Miłosz Pasek, mgr
  • Remigiusz Petrykowski
  • Mateusz Pilecki, mgr inż.
  • Agnieszka Rudnicka, mgr inż.
  • Szymon Sokół, mgr inż.
  • Konrad Solarz, mgr 
  • Adam Krzysztof Solecki, mgr 
  • Artur Surówka, mgr (Z-ca Dyrektora)
  • Elżbieta Synowiec, mgr inż.
  • Anna Szott
  • Jacek Wawszczak, mgr inż.
  • Wojciech Wątor, mgr 
  • Grzegorz Więcek, mgr inż.
  • Paweł Wolczko, mgr inż.
  • Sławomir Wójcik
  • Marek Wójtowicz, mgr inż.
  • Paweł Zawora, mgr
  • Paweł Żurowski, inż.

CWI

  • Renata Chruściel, mgr inż.
  • Andrzej Czopek
  • Marek Golonka, mgr inż.
  • Tomasz Jakubas, mgr
  • Michał Kępiński, dr 
  • Marek Lewkowicz, mgr
  • Barbara Maślanka
  • Jacek Merdalski, inż. 
  • Dorota Micek, mgr 
  • Anna Mikołajczyk, lic. 
  • Katarzyna Niziołek-Jarominek, mgr 
  • Remigiusz Petrykowski
  • Paulina Pietrzak, mgr inż.
  • Marcin Ryszka, mgr 
  • Barbara Worek, dr hab.
  • Piotr Ziraldo

CZW

  • Józef Curyłło, mgr inż.
  • Anna Czaja, mgr
  • Izabela Danek, inż.
  • Michał Dembowski, mgr inż.
  • Jakub Dębowski, inż.
  • Martyna Ekiert-Radecka, dr inż.
  • Jakub Jaworski, lic.
  • Karolina Kapica, mgr inż.
  • Paweł Kisielewski, mgr
  • Natalia Kolek, mgr inż.
  • Marian Krupa, dr
  • Daniel Madajewski, mgr
  • Hubert Malinowski, mgr inż.
  • Małgorzata Miernik, mgr
  • Paulina Natkaniec, mgr inż.
  • Weronika Nowak, mgr inż.
  • Dariusz Pruchnik, dr inż.
  • Sebastian Sobczyk, mgr inż.
  • Paulina Szeląg, mgr inż.
  • Jakub Śliwiński, mgr inż.
  • Olga Tęcza, mgr inż.
  • Artur Turkawski, inż.
  • Katarzyna Marta Wielgomas, mgr
  • Teresa Zach, mgr
  • Weronika Zaręba, mgr (Z-ca Dyrektora)
  • Alicja Żok, mgr

CBI

  •  
  • Mateusz Dobrzański, mgr
  • Łukasz Faber, dr inż.
  • Michał Furman, mgr 
  • Maciej Hawrot, mgr inż.
  • Paweł Kopeć, mgr inż.
  • Paweł Skalny, inż.
  • Dawid Suder, mgr inż.

Stopka