Przejdź do treści Przejdź do stopki
Aktualności

Pilotaż wdrożenia elektronicznego wniosku urlopowego

Pilotaż wdrożenia elektronicznego wniosku urlopowego

Uprzejmie informujemy, że zespół projektowy działający w ramach Sektora IT, który jest odpowiedzialny za wdrażanie systemu klasy DMS – nAxiom (oprogramowania do elektronicznego zarządzania dokumentami) zakończył z powodzeniem pilotażowe wdrożenie pierwszego elektronicznego obiegu dokumentów w AGH.

Jako próbny obieg został zaimplementowany wniosek o urlop wypoczynkowy, który uruchomiono końcem grudnia ubiegłego roku na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki. Testy przebiegły pomyślnie, w związku z tym pracownicy Sektora IT rozpoczynają kolejne działania zmierzające do uruchomienia tego obiegu na kolejnych Wydziałach.  W ciągu najbliższych tygodni pracownikom Wydziałów zostanie udostępniony elektroniczny wniosek urlopowy wraz z nadaniem odpowiednich uprawnień do ich akceptacji.  W dalszym kroku wniosek zostanie zarejestrowany, przetworzony, a dane z aplikacji nAxiom przekazane bezpośrednio do systemu kadrowo-płacowego Uczelni.  

Mamy nadzieję, iż pierwszy oddany w użytkowanie obieg poprawi szybkość procesu zgłoszenia urlopu wypoczynkowego oraz usprawni obieg informacji.  

Sektor IT pracuje nad kolejnymi elektronicznymi obiegami, które będą wdrażane i udostępniane etapowo jednostkom oraz poszczególnym pracownikom Uczelni.  

Stopka